Eğitimcinin Eğitimi

Mikro İfadeler Eğitmen Yetiştirme Programı ( Masterclass of Mimik)

Mikro İfadeler hissettiğimiz duyguların saniyenin 1/10 hızla yüzümüzde mimik olarak görülmesidir. Mikro İfadeleri okuyabilme becerisine sahip olan kişi çevresindeki insanların duygularını yorumlayabilme yeteneği kazanır. Özellikle son yıllarda Amerika ve Avrupa’ da yöneticiden, satışçıya, insan kaynakları uzmanlarından güvenlik görevlilerine, eğitimcilerden ebeveynlere kadar geniş bir yelpaze mimiklerin okunabilme becerisini kazanmak için ciddi yatırımlar yapmaktadır. 3 yıldır Türkiye’ de Mikro İfadeler – Mimiklerimiz Yalan Söylemez eğitimlerini veren Oğuz Benlioğlu bu alanda Türkiye’ nin otoritesi olarak kabul edilmektedir. Sizler de Mikro İfadeler Mimiklerimiz Yalan Söylemez eğitimlerini tüm Türkiye’ de eğitmen/danışman olarak vermek isterseniz bu harika içeriği kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Yatırım yapmış olduğunuz eğitimcinin eğitimi programının ortalama 1 yılda karşılığını almaya başlayacağınızı tecrübelerimiz göstermektedir.

Çünkü biz en iyisiyiz… gerçekten! Türkiye’nin Mikro İfadeler alanında eğitmen yetiştiren tek kuruluşuyuz. Eğitim ve seminerlerimize 1 yılda 10 bin kişinin üzerinde kişi katılmıştır ve eğitim memnuniyet ortalamamız %94′ tür.

Öncelikle, harika bir hizmetimiz var. Eğitimcinin eğitimi programımız güncel eğitim tasarım metotları kullanılarak tasarlanmıştır, pratik ve kullanışlı bir içeriğe sahiptir. Eğitmenimiz Oğuz Benlioğlu konusunda uzmandır, tüm eğitmen yetiştirme sürecini yönetme becerisine sahiptir ve işini severek yapar.

Son olarak bizimle çalışmaktan çok keyif alacaksınız. Sağladığımız hizmete karşılık sürekli olarak yanınızda olacağız. Oluşturduğumuz ortaklıklar ne kadar güçlü olursa, birlikte çok hızlı bir şekilde kalıcı sonuçlara ulaşabiliriz.

Mikro İfadeler – Mimiklerimiz Yalan Söylemez! eğitimcinin eğitimi programını başarıyla tamamladıktan sonra size sağladığımız içerikle kendi bölgenizde mimik eğitimlerini verebilirsiniz.

Eğitim İçeriği

5 günlük Mikro İfadeler eğitmeni yetiştirme programı, Oğuz Benlioğlu’ nun verdiği Mikro İfadeler Temel eğitiminin( 2 Gün / 12 Saat ) içerik paylaşımıdır. 

1. Bölüm – Gerçekler Yüzümüzde Gizli

Mikro İfadeler Nedir?

Doğuştan Öğrenilen Dil

Evrensel Tepkiler

2. Bölüm – 7 Ana Duygu

Korku – Şaşkınlık

Mutluluk – Üzüntü

Öfke – Tiksinme

Küçümseme

3. Bölüm – İnce İfadeler

Yüz Haritası

Action Units

4. Bölüm –  Jestler ve Beden Dili

Omuz ve Gövde

Eller ve Kollar

Bacaklar ve Ayaklar

5. Bölüm – İşte ve Özel Hayatta Yalan Tespiti

Yalandaki Gerçekler

Kadın ve Erkekte Yalan

Amigdala ve İşleyişi

5 Adımlı Yalan Tespiti

5. Bölüm – Performans Sınavı ve Değerlendirme

Sunum Uygulamaları

Kurul Sınavı

6 Gün /40 Saat

Mart 2018 ( 3 Hafta Sonu ) / Ankara

Eğitim sonunda yapılan sınavlarda ve sunumlarda başarılı olan katılımcılar Management Akademi’ den onaylı Almanca ve Türkçe “Mikro İfadeler Eğitmeni” sertifikası almaya hak kazanır.

Katılımcı sayısı sınırlıdır. Masterclass of Mimik eğitimi küçük gruplarla gerçekleştirilir.

200 sayfa Power Point sunumu, 2 Gün/12 saatlik eğitim ve 90 dakikalık seminer içeriği , online platform, katılımcı notları, videolar, uygulama içerikleri, kontrol listelerinin kullanım hakkı ve danışmanlık hizmeti fiyata dahildir. Sözleşme taraflar arasında her yıl yenilenir.

  • Kendi işinin patronu olmak isteyenler
  • Serbest çalışmak isteyenler
  • Yeni kariyer planlayanlar
  • Yaptığı işten sıkılıp, insanlığa fayda sağlamak isteyenler
  • Eğitmen olmak isteyip, nereden başlayacağını bilemeyenler

Katılım başvurunuzun ardından, başvurunuz değerlendirilip, bir hafta içerisinde size olumla ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

“Böyle bir eğitime katılmak benim için mükemmel bir deneyimdi! Yapı ve esnekliğin tam olarak doğru dengesi kurulmuştu ve önemli olduğunu düşündüğüm şeyleri yeniden önceliklendirmeme yardımcı oldu.”

“Eğitim mükemmeldi, çok kullanışlı ve eğlenceliydi. Kendimle ve çevremle ilgili asla düşünemeyeceğim şeyler buldum.”

” Almış olduğum içeriği bir an önce sunmak için sabırsızlanıyorum. Hayatıma değer kattığını düşünüyorum.”

“Eğitim hiç beklediğim gibi değildi, oldukça iyi bir açıdan söylüyorum bunu. Geçmişteki sıkıcı eğitimlerin tüm karmaşasını ortadan kaldırdı ve bize kahkaha, enerji ve heyecan sundu.”