Erkekler Nasıl Reddeder?

putin-melanie 1

Hatırlayanlar vardır Temmuz ayının ilk haftası Hamburg’ta G20 Zirvesi yapılmıştı. Erkeklerin red etme durumlarında hangi sözsüz tepkileri gösterdiğini incelerken Hamburg’taki zirveden çok ilginç iki fotoğrafla karşılaştım. Zirve sırasında ABD Başkanı Donad Trump’ın eşi Melanie Trump ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin birlikte yemek yiyorlardı. Fotoğraflar farklı açılardan çekilmesine rağmen ikili neredeyse hep aynı pozları vermiş, özellikle Putin sözsüz mesajlarıyla tam aradığım ipuçlarını sergiliyordu. Şimdi gelin birlikte erkeklerin istemedikleri bir durum ya da ortam karşısında hangi tepkiler verdiğini Putin üzerinden inceleyelim.

putin melanie 2

  • Melanie Trump yönünü Putin’e dönmüş olmasına rağmen, Putin gövdesini düz tutmayı tercih etmiş.
  • Putin sol elini masaya koyarak Melanie Trump ile arasına set çekme ihtiyacı hissetmiş.
  • Putin’in sağ dirseği dışa dönük ve sağ eli belinde.
  • Putin’in ayaklarını ve bacaklarını göremiyoruz ancak çok yüksek ihtimalle ayak ve bacakları da Melanie Trump’tan uzaklaşmış durumda.

Tüm bu tepkiler erkeklerin bulundukları ortamdan uzaklaşmak istediklerinde verdikleri temel beden tepkileridir. Şayet Vladimir Putin, Melanie Trump ile aynı ortamda bulunmaktan memnun olsaydı, vücudunu ona doğru çevirir, eliyle set çekme ihtiyacı hissetmez ve masadan kalkacakmış gibi oturmak yerine daha ilgili bir duruş sergileyebilirdi.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir